OficialMT2
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


Bun venit pe OficialMT2 !!!!!
 
AcasaUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 PROBLEMA CU PROGRAMU SRV-Lui

In jos 
2 participanți
AutorMesaj
IronMan
Vizitator




PROBLEMA CU PROGRAMU SRV-Lui Empty
MesajSubiect: PROBLEMA CU PROGRAMU SRV-Lui   PROBLEMA CU PROGRAMU SRV-Lui EmptyJoi Apr 29, 2010 3:58 pm

eu zic ca ar fii mai jucat metinu dak ar fii tot 17/24 dar sa fie inchis serveru de la 3 noaptea pana la 7 dimineata
ResPecT MIHAI! .... shi sper sami asculti sfatu Smile
Sus In jos
rokiler1

rokiler1


Mesaje : 3
Data de înscriere : 30/04/2010
Varsta : 30
Localizare : Botosani

PROBLEMA CU PROGRAMU SRV-Lui Empty
MesajSubiect: Nu mai puneti Coment daca nu stiti   PROBLEMA CU PROGRAMU SRV-Lui EmptyVin Apr 30, 2010 7:24 am

Daca nuti convine nu juca ok Very Happy Very Happy Razz Razz Vad numa comentari dar facetiva voi server sa vedeti cum este Exclamation Exclamation Exclamation
Sus In jos
vL

vL


Mesaje : 3
Data de înscriere : 04/05/2010

PROBLEMA CU PROGRAMU SRV-Lui Empty
MesajSubiect: Re: PROBLEMA CU PROGRAMU SRV-Lui   PROBLEMA CU PROGRAMU SRV-Lui EmptyMar Mai 04, 2010 8:39 pm

astept sa joc si eu pe sv ... numa ca totimpu e inchis bounce sau nu mere mie saitu ?? Rolling Eyes
Sus In jos
JoKeruL
Vizitator




PROBLEMA CU PROGRAMU SRV-Lui Empty
MesajSubiect: Re: PROBLEMA CU PROGRAMU SRV-Lui   PROBLEMA CU PROGRAMU SRV-Lui EmptyMar Mai 04, 2010 11:17 pm

e sooper mistho sv cheers Very Happy Smile dar nasol ca nam jukt de kateva zile ca e inchis
ziki shi mie cand se deschide Exclamation rendeer
Sus In jos
Alexinho
Vizitator




PROBLEMA CU PROGRAMU SRV-Lui Empty
MesajSubiect: cand?????   PROBLEMA CU PROGRAMU SRV-Lui EmptyMier Mai 05, 2010 3:00 pm

adevarat..... zicetine si noua va rogggg macar cand se redeschide sau makar ce ati adaugat la jok plzzzzzzzz Embarassed Laughing Wink
Sus In jos
Continut sponsorizat





PROBLEMA CU PROGRAMU SRV-Lui Empty
MesajSubiect: Re: PROBLEMA CU PROGRAMU SRV-Lui   PROBLEMA CU PROGRAMU SRV-Lui Empty

Sus In jos
 
PROBLEMA CU PROGRAMU SRV-Lui
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Problema Cu Sv

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
OficialMT2 :: Prima categorie :: intrebari-
Mergi direct la: